apteczka pierwszej pomocy obok narzędzia używane przy pierwszej pomocy plastry i pluszowy miś

Szkolenia BHP i bogata oferta firm

Ogólna

Usługi bezpieczeństwa i higieny pracy świadczone są przez wiele firm. W każdym mieście znajdziemy przynajmniej kilka firm, które świadczą usługi tego typu. Takie przedsiębiorstwa, aby zdobyć stałych klientów poszerzają i uatrakcyjniają ofertę. Szkolenia BHP obowiązkowe są dola każdego pracownika – dlatego warto wybrać firmę, z którą nawiążemy stałą współpracę.

 

Usługi BHP – dla kogo oferta?

To przedsiębiorca danej firmy zobowiązany jest zapewnić swoim pracownikom szkolenia BHP. Szkolenia te przeznaczone są nie tylko dla osób nowo zatrudnianych, ale również dla pracowników, którzy na danym stanowisku przepracowali określony okres czasu. Każda firma świadcząca usługi BHP w swojej ofercie posiada również szkolenia PPOŻ oraz zasady udzielania pierwszej pomocy.

kursy na wózki widłowe konin

 

Urozmaicenie oferty – z jakich usług możemy jeszcze skorzystać?

Właściciele firm BHP chcąc uzyskać jak największą ilość klientów coraz częściej poszerzają swoją ofertę o różnorodne usługi. W ofercie znaleźć można:

  • kursy na wózki widłowe Konin,
  • kurs na ładowarki teleskopowe,
  • kurs na operatora pilarek,
  • uprawnienia energetyczne,
  • dokumentacja powypadkowa,
  • psychotesty,
  • konserwacje i przeglądy.
  • inne

To najczęściej spotykane usług, które świadczone są przez firmy tego typu. A co znajduje się w ofercie firmy, z której usług korzystasz Ty?

usługi BHP

 

Formy szkoleń BHP – z której z nich warto skorzystać?

Ostatnimi czasy, w dobie Internetu coraz częściej korzysta się ze szkoleń BHP w formie on-line. Jest to wygodna forma korzystania ze szkoleń, nie tylko dla pracowników, ale również i dla pracodawców. Szkolenia takie można odbywać w domu, o każdej porze. Oprócz tego wyróżnić można jeszcze szkolenia BHP w formie stacjonarnej. Jest top nadal najpopularniejsza metoda szkoleń. Odbywają się one w miejscu pracy pracownika. Zagadnienia, jakie się na nich podejmuje to zachowanie pracowników na miejscu pracy, zachowania podczas wypadku przy pracy, pierwsza pomoc oraz pomoc przeciwpożarowa.