Popularne zabiegi kosmetyczne

Coś dla ciała, coś dla oka – popularne zabiegi kosmetyczne

Ogólna

Coraz więcej kobiet korzysta z usług kosmetyczek. Zabiegi pielęgnacyjne stają się coraz popularniejsze. Kobiety starają się dbać o każdą część swoje ciała. Obecnie coraz więcej powstaje salonów kosmetycznych i innych gabinetów, które świadczą usługi związane z urodą i pielęgnacją ciała. Nie tylko gabinety kosmetyczne, ale również gabinety medycyny estetycznej zyskują na popularności. Z jakich usług najczęściej korzystają Panie? Jakie zabiegi królują w gabinetach kosmetycznych?

Coś dla ciała….. – popularne zabiegi na ciało

Pielęgnacja ciała stała się rytuałem dla kobiet. Jest wiele zabiegów, dzięki którym można ujędrnić swoje ciało, zniwelować zmarszczki, albo pozbyć się zalegającej tkanki tłuszczowej. Wśród najpopularniejszych zabiegów na ciało wyróżnić można:

  • peeling Inowrocław – peelingi stały się jednym z najpopularniejszych zabiegów wśród kobiet. Peelingi stosuje się na twarz, bądź na całe ciało. Wyróżnić można peelingi odmładzające, odświeżające, oczyszczające czy ujędrniające. Każdy z nich składa się z innych składników,
  • masaż – wiele kobiet korzysta w gabinetach kosmetycznych z usług masażysty. W takich gabinetach skorzystać można z wielu rodzajów masażu. Wyróżnić można masaż relaksacyjny, masaż czekoladą, masaż japoński czy też masaż gorącymi kamieniami.
  • Mezoterapia Inowrocław – bardzo popularnym zabiegiem stała się mezoterapia. Wyróżnia się mezoterapię bezigłową oraz mezoterapię igłową. Mezoterapia pozwala poprawić kondycję skóry, spłycić zmarszczki i zredukować niedoskonałości.

kobieta leżąca na leżance czekająca na masaż pleców

Coś dla oka…. – najczęściej wybierane zabiegi

Podkreślone oko wygląda zupełnie inaczej. Wiele kobiet korzysta z makijażu oczu, który jest trwały. Obecnie najczęściej wykonuje się takie zabiegi jak:

  • Botox i laminacja – zabieg ten wykonuje się brwi i rzęsy. Zabieg ten ma celu odbudować strukturę włosa, w połączeniu z henną zapewnia spektakularne efekty zagęszczenia i wydłużenia rzęs nawet na kilka tygodni,
  • stylizacja rzęs Inowrocław – coraz więcej kobiet korzysta z usług przedłużania rzęs. Metod przedłużania rzęs jest kilka, jednak tą najpopularniejszą jest metoda 1:1, efekt długi i podkręconych rzęs utrzymuje się nawet do miesiąca,
  • makijaż permanentny – makijaż permanentny stał się hitem ostatnich czasów! Wykonuje go coraz więcej kobiet. Makijaż ten utrzymuje się nawet do 3 lat, a zabieg ten wykonać można na brwi, powieki , a nawet usta.

wykonywanie kobiecie makijażu permanentnego brwi

To tylko część znanych zabiegów, z których korzystają kobiety. Obecnie medycyna estetyczna rozwija się i na rynku pojawia się coraz więcej nowoczesnych zabiegów, które korzystnie wpływają na urodę pań. A Ty z jakich zabiegów kosmetycznych korzystasz najczęściej?