Dodatki do nowego mieszkania

Dodatki do nowego mieszkania

Ogólna

Często o stylu naszego wnętrza nie decyduje tylko kolor ścian czy styl mebli. Pod uwagę bierze się dodatki. Kiedy zamierzamy kupić nowe mieszkanie, które nie jest urządzone zamierzamy, aby było ono nie tylko komfortowo urządzone, ale również i stylowo. Warto zastanowić się, jakie dodatki będzie można zastosować w pomieszczeniach, które urządzane są podług pewnego stylu. Oto nasze propozycje, które sprawdzą się w każdym pomieszczeniu.

 

Nowe apartamenty Janikowo? Urządź mieszkanie w stylu klasycznym!

Styl klasyczny to jeden z najpopularniejszych stylów, podług których urządzane są obecnie mieszkania. Jakie dodatki świetnie sprawdzą się w mieszkaniu, które urządzane jest w tym stylu? Na pewno nie może zabraknąć dekoracyjnych świeczników, lampionów czy luster. Dodatki te nie tylko ożywiają wnętrze, ale sprawiają, że wydają się one optycznie większe. Świetnie wyglądać będą nienudne zegary na ściany, poduszki dekoracyjne albo asymetryczne wazony. Takie dodatki nie tylko ocieplają klimat naszego mieszkania, ale również sprawiają, że dodają mu wyjątkowego klimatu.

lampy w mieszkaniu

Styl skandynawski – co wybrać?

Styl skandynawski to kolejny styl, podług którego urządzanych jest wiele wnętrz. Urządza się nie tylko mieszkania, ale również i miejsca pracy. Jakie dodatki wybrać, aby poczuć skandynawski klimat? Styl skandynawski to minimalna baza kolorów oraz zastosowanie naturalnego drewna. Takimi dodatkami, które sprawią, że mieszkanie będzie przytulniejsze na pewno są kolorowe poszewki na poduszki. Najlepiej jeśli będą one w kilku mocnych kolorach. Pomieszczenie urządzone w tym stylu jest jasne i przestrzenne. Dlatego na oknach najlepiej sprawdzą się jedynie rolety, które dodadzą nam odrobinę prywatności.

mieszkanie urząone w stylu skandynawskim

Styl rustykalny – coraz popularniejszy

Coraz popularniejszy staje się styl rustykalny. Rustykalność to przede wszystkim przytulność, jaka powinna panować w pomieszczeniu. Dlatego warto we wnętrzu zastosować naturalne materiały, takie jak len, bawełna czy wełna. Takie mieszkania Janikowo powinny być wyposażone w grube koce, koronkowe, zwiewne firanki, chodniki o grubym splocie czy poduszki o różnych wzorach.

Warto jeszcze przed rozpoczęciem urządzania mieszkania poczytać artykuły, poznać czym wyróżniają się poszczególne style, a następnie wybrać ten, który najbardziej do nas przemawia. Dom powinien być urządzony w jednakowym stylu. Dlatego też najlepiej, jeśli przeanalizujemy każde pomieszczenie osobno.